top of page

پیشینۀ هنری و موسیقیایی ما

ایجاد «کمربند فرهنگی جادۀ ابریشم» به عنوان ایده­ای معاصر از زمان افتتاح رسمی کار خود در فوریه ۲۰۱۶ در اولویت ما بوده است.


ما با تلاش و یاری «بنیاد کالاسیا» این فرصت را یافتیم تا توجه روزافزون به منابع الهام­بخش در کمربند فرهنگی جادۀ ابریشم را حمایت و گسترش دهیم و خوشحالیم که نقشی در این ابتکار جهانی با هدف بسیج افرادی که موسیقی کلاسیک برایشان نقش مهمی در زندگی دارد، ایفا می­کنیم.

ما تصمیم گرفته­ایم تا در این ایدۀ اصلی که ارکستر سمفونیک جادۀ ابریشم بدان تعریف می­شود، نوآوری کرده و قصد داریم تا از ایده­های شخصی و ابریشمی شما برای گسترش کار کمربند فرهنگی جادۀ ابریشم استفاده نماییم.

آنچه ما را به عنوان یک ارکستر درین راه سوق می­دهد فهم و درک مخطبان ما است و می­خواهیم بدین منظور از شما دعوت کنیم تا ما را به عنوان یک سازندۀ فعال و آگاه همراهی نمایید؛ نه تنها در همایش پرندگان، بلکه در تهیۀ کنسرت ما در برلین و در امتداد جادۀ ابریشم و نیز فراتر ازآن.

ما به عنوان یک هنرمند برین باوریم که کمربند فرهنگی جادۀ ابریشم به گونه­ای منحصربه فرد در اروپا، یک بستر الهام بخش برای به اشتراک گذاشتن آنچه افراد در موسیقی کلاسیک «ابریشم» می­دانند، فراهم می­نماید. وآن ویژگی­های اصلی انسانی است که در اشکال مختلف موسیقی کلاسیک عرصه می­شود. بنابراین قصد داریم تا با یاری شما شرایطی را فراهم آوریم که این موسیقی غنی در ادراک مشترک ما لایق و شایسته آن است.

ما می­خواهیم از طریق شما و همایش پرندگان به این درک نائل شویم که موسیقی چه مفهومی برای شما دارد و بدین سان شما می­توانید با اضافه کردن یک قطعۀ موسیقی از لیست پخش خود و با ارسال لینک آن در یوتیوب، یا ارسال ویدئو و یا فایل صوتی ما را همراهی و یاری نمایید.

ما در سال ۲۰۱۹  / ۲۰۲۰ یک منبع الهام­بخش (انفرادی، ابریشم، یا سمفونی) را برای اجرای کمربند فرهنگی جادۀ ابریشم در کنسرت گفتگوها در برلین انتخاب خواهیم نمود و آنرا در برنامۀ اجرایی خود اضافه خواهیم کرد.

بنیاد Callias برای قدردانی از قطعۀ الهام­بخش برگزیده، شما را به یکی از کنسرت­های ما در برلین دعوت نموده و از شما (با اجازۀ شما) به عنوان مبتکرعمل در پوسترها، برنامه­ها و وب­سایت ما نام خواهد برد.

شما می­توانید ازین طریق ارکستر سمفونیک جادۀ ابریشم را در راستای هدف خود برای ایجاد یک شکل فعال گفتگو با مخاطبان جهانی (آنلاین و آفلاین) یاری نمایید.

با تشکر فراوان از همه پدیدآورندگان دلیر از  شهرهای هامبورگ، نیویورک، کینشاسا، برلین، پکن، پاریس، آمستردام و دیگر شهرها برای پشتیبانی و همکاری خارق العاده­شان در تحقق این ایده.

ما در سال ۲۰۱۷ / ۲۰۱۸ توانستیم بسیاری از منابع شخصی الهام­بخش را که مخاطبان ما از سراسر جهان برای ما ارسال کرده بودند در کنسرت­های باغ گیاه­شناسی برلین، در پارتز، در برلین-داهلم، در مجمع جهانی برلین، در آخرهفتۀ هنرمندان و نیز در موزه جدید به صدا درآوریم.

شما هرچه بیشتر درک خود را از ابریشم موسیقی به اشتراک بگذارید، ما می­توانیم الهام­بخش موسیقی بیشتری باشیم.

bottom of page